Sposobów na dobrą rozrywkę, jest bardzo dużo. Każdy ma jakąś ulubioną formę spędzania wolnego czasu, jedni wolą spędzać wolny czas aktywnie, inni wręcz przeciwnie. Są jednak rozrywki o wiele bardziej interesujące od innych, są to rozrywki na wysokim poziomie. Do takich rozrywek na pewno można zaliczyć wizytę w Escape Room.

Czym są Escape Roomy?

Escape Room to rozrywka dla osób o mocnych nerwach, dla osób ambitnych i lubiących wyzwania. Escape Room to obiekt, w którym znajduje się kilka pokojów, a w każdym z nich znajdują się zagadki do rozwiązania. Dopóki nie rozwiąże się tych zagadek, nie ma możliwości wyjścia z pokoju, chyba że upłynie czas rozrywki. W wielu dużych miastach tego typu obiekty powstają, wyjątkiem nie jest tu Sopot. W tym mieście powstał Escape Room o nazwie Exit Plane, miejsce to stało się szybko jednym z najbardziej znanych miejsc w Sopocie. W tym miejscu stworzono cztery pokoje, a każdy z nich zawiera interesujące łamigłówki dla osób, które lubią kombinować.

Na jaką okazję można wynająć takie miejsce? Exit plan Sopot opinie

Z Exit Planu w Sopocie, może skorzystać każda osoba dorosła, a także nastolatkowie za zgodą rodziców. Jednak jest to zdecydowanie rozrywka dla grup a nie dla pojedynczych osób. W Escape Roomie można zorganizować sobie urodziny z przyjaciółmi, wieczór panieński, wieczór kawalerski, zdanie egzaminów itp. Każda okazja jest dobra, by wybrać się razem do takiego miejsca. Rozrywka ta jest przednia i nieprzewidywalna, każdy będzie zaskoczony taką formą spędzania czasu wolnego. Aby móc skorzystać z takiej rozrywki, warto sobie zarezerwować wcześniej termin i wynająć konkretny pokój. W ten sposób ma się pewność, że będzie on wolny. Każda sesja w pokoju zagadek trwa 60 min, to dużo i mało czasu, zależy jak się szybko kombinuje i czy ma się dużą wyobraźnię. Taka rozrywka jest bezpieczna, cała zabawa odbywa się pod czujnym okiem kamer, które monitorowane są przez specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli ktoś się gorzej poczuje, będzie chciał szybciej wyjść z pokoju, ma taką możliwość. Zabawę w Escape Roomie, można też podarować komuś na prezent, wystarczy wykupić sobie voucher na tą okazję. Z takiego prezentu ucieszy się każdy, kto ceni sobie wyjątkową formę spędzania wolnego czasu, każdy kto lubi dobrze się bawić. Exit plan Sopot opinie są bardzo pozytywne. Każdy kto skorzystał z takiej okazji, jest z tego powodu bardzo zadowolony. Takie wydarzenie na długo zapada w pamięć, jest to też doskonała okazja do zabawy z przyjaciółmi.