Wesele to najważniejszy dzień w życiu. Tego dnia ślubujemy swojej połówce dozgonną miłość, zaczynamy wspólną drogę życia. Poza ślubem organizujemy mniej lub bardziej huczne wesele. Jeśli jednak chcemy zaskoczyć gości czymś niebanalnym mamy do wyboru szereg możliwość. Przedstawiamy kilka różnych atrakcji przyjęcia weselnego.

Słodki stół

W ostatnich latach stał się hitem podczas wesel. Nie mamy tylko do wyboru, tylko tradycyjnych ciast domowych. Na paterach umieszczone są różnego rodzaju słodkości m.in. urzekające babeczki pięknie udekorowane, kolorowe makaroniki, mini babeczki, trufle, personalizowane ciasteczka, trufle. Na rynku jest wiele firm specjalizujących się aranżacją słodkich stołów na weselach. Profesjonaliści są w stanie stworzyć słodkie działa sztuki, warto, aby pasowały one do motywu przewodniego wesela.

 

Lampiony szczęścia

Jest to ciekawa atrakcja, świetne tło do zdjęć ślubnych w nocnej scenerii. Jednak na takie atrakcje trzeba mieć pozwolenie od Straży Pożarne, Policji lub Straży Miejskiej. Dlatego alternatywą dla lampionów mogą stać zimne ognia, które świetnie wyglądają na zdjęciach. Posiadając wyższy budżet, możemy zdecydować na fajerwerki, jednak w tym przypadku również trzeba zdobyć pozwolenie. Można zorganizować piękny pokaz, czy będzie olśniewająco wyglądał na zdjęciach, goście będą zachwyceni. Jednak dla bezpieczeństwa warto w takim przypadku zamówić odpowiednią firmę, które specjalizuję się w takiej obsłudze imprez.

Fotobudka

W ostatnim czasie jest to najpopularniejsza atrakcja weselna, moda na fotobudki na weselach panuje od kilku sezonów. Jest to świetna rozrywka dla gości weselnych, a przy tym pamiątka. Oprócz tradycyjnych zdjęć można zrobić zdjęcia tematyczne, połączone motywem przewodnim wesela. Fotobudki dają możliwość zapisywania wszystkich zdjęć. Dzięki takiej pamiątce będziemy mieć miłe wspomnienia przez wiele lat, będziemy mieli się z czego śmiać.

Stoły tematyczne

W tej kwestii możemy poszaleć, na tyle na ile pozwoli nam budżet. Stół rybny na weselu to ciekawy sposób, aby zaskoczyć gości, może to być alternatywna dla stołu wiejskiego, który króluje od wielu lat na polskich weselach. Możemy zorganizować stół sushi, stół rybny, stół z serami, stół z owocami morza. Możemy zapoznać gości z kuchnią regionalną umieszczoną na stole tematycznym na przyjęciu weselnym. Sporym zainteresowaniem cieszą się usługi profesjonalnego barmana na weselu. Barman może poza serwowaniem drinków zapewnić pokaz barmański. Może to być ciekawa alternatywa, dla które osób nie lubią wódki.