Wakacje na Majorce – rozwiń zdanie: Majorka wycieczka fakultatywna, to coś dla mnie. Jeśli od wakacji oczekujemy czegoś więcej niż tylko czasu spędzonego na plaży, czy przy suto zastawionym stole w restauracji, warto skusić się na coś innego – na wycieczkę fakultatywną.

 

Opcje wypadów poza granice hotelu są liczne i każdą warto rozpatrzyć. Jeśli wycieczka fakultatywna, to nie możemy przegapić szansy na zwiedzenie Son Anmar. Warto wybrać się tam wieczorem, ponieważ zwiedzanie XVIw. majorkańskiej rezydencji nie może zakończyć się tylko na zrobieniu kilku zdjęć. Każdy powinien wykorzystać maksymalnie czas tam spędzony, pozostać na wykwintnej kolacji z dodatkowymi atrakcjami w postaci występów artystycznych grupy baletowej, czy maga.

Dla mniej wymagających kulinarnie, doskonałym rozwiązaniem wycieczki fakultatywnej będzie wyjazd do Inca. To miasto zasłynęło z największego i najbogatszego bazaru miejskiego. Znajduje się tutaj także destylarnia i można spróbować wytwarzanych na miejscu likierów. Żaden turysta nie będzie zawiedziony ich smakiem.

Lubiący nocne szaleństwo, będą zachwyceni wycieczką fakultatywną do Cassino Paladium, czyli najnowocześniejszego w Europie centrum klubów nocnych. Taki wypad to nie tylko alkohol, ale możliwość obejrzenia na żywo hiszpańskich tańców folklorystycznych, a także grup tańca współczesnego. Tutak każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak ta propozycja wycieczki fakultatywnej na Majorce jest doskonała dla dorosłych, spędzających swoje wakacje bez dzieci.