Bawić się można na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, jakie kto ma oczekiwania. Można się bawić w gronie rodzinnym albo w gronie przyjaciół, ważne by każda zabawa była dobrze zorganizowana. Jednym z ciekawszych miejsc, gdzie można bardzo miło spędzić czas, jest kręgielnia. W każdym większym mieście można taką kręgielnię znaleźć. Na kręglach można się świetnie bawić, jest to zabawa dla młodych i dla starszych a koszt takiej zabawy jest niewielki.

Wyjątkowa oferta – Kręgle plac Nowy

Mimo, że w każdym mieście znajdują się kręgielnie, to jednak są miasta, gdzie te kręgielnie są szczególnie znane. Taka jest na przykład kręgielnia plac nowy, która znajduje się w Krakowie. Ta kręgielnia jest bardzo dobrze zorganizowana, jest w niej dużo miejsca i można się tu naprawdę świetnie bawić z rodziną i z przyjaciółmi. Najlepszą opcją jest sobie zarezerwować tor na kręgielni na konkretny dzień i na konkretną godzinę, wtedy na pewno będzie miejsce i nie trzeba się niczym kłopotać.

Nowoczesna oferta kręgielni

Kręgle plac nowy to bardzo nowoczesna oferta kręgielni. W ofercie znajduje się aż 6 torów, każdy z nich posiada bardzo wygodne i luksusowo urządzone loże. Maksymalnie jeden tor może jednocześnie zająć grupa ośmioosobowa, tory wynajmuje się na pełne godziny. Każdy z gości na wejściu otrzyma specjalne obuwie zmienne, dzięki któremu będzie mógł wygodnie i przyjemnie korzystać z torów. Gra w kręgle jest bardzo przyjemna, można się przy niej sporo naśmiać i doskonale się bawić. Odrobina rywalizacji, każdemu sprawi satysfakcję. W kręgle mogą grać całe rodziny, zarówno kobiety jaki i mężczyźni. Także i nastolatkowie bez problemu sobie poradzą z rzucaniem kręgli.

Bar w kręgielni

Przy długotrwałym graniu w kręgle, każdemu może zaschnąć w gardle. Dlatego też kręgielnia znajdująca się pod adresem plac nowy 1 kręgle, oferuje nie tylko samą grę w kręgle, ale także ofertę barową. W barze w kręgielni można sobie zamówić różne trunki alkoholowe i bezalkoholowe, co więcej bar serwuje także szybkie i smaczne przekąski. Taka kompleksowa oferta bardzo się klientom podoba, szczególnie że w barze podawane jest bardzo dobre piwo dla smakoszy tego trunku. Cennik kręgielni jest ustosunkowany do pory dnia a także dnia tygodnia. W ciągu dnia ceny są niższe, tak samo w tygodniu roboczym, zaś wieczorami i w weekendy cena za wynajem toru jest nieco dłuższa. Taka rozrywka każdemu się spodoba, dzięki niej można się wspaniale zrelaksować i odpocząć po ciężkim tygodniu.