Fordanserki kto to? Są to kobiety zapraszane najczęściej na różnego rodzaju imprezy branżowe. Ich zadaniem jest zapewnienie dobrej zabawy na imprezie. Często takie imprezy są nudne, goście nie są chętni do zabawy na parkiecie. Są onieśmieleni współpracownikami, którzy na co dzień są poważni. Kobiety zatrudnione na takie imprezy muszą rozkręcić imprezę tak, żeby wszyscy świetni się bawili.

Sztuczny tłum

Tak naprawdę fordanserki robią za sztuczny tłum. Goście widzą młode kobiety, które świetnie się bawią, więc jest im łatwiej się przełamać. Chętniej wychodzą na parkiet i zaczynają szaleć z tłumem. Zawód fordanserki to taki trochę wodzirej w damskiej wersji. Pilnują, żeby wszyscy goście dobrze się bawili, rozkręcają imprezę, a goście nie zdają sobie nawet z tego sprawy.
Takie kobiety muszą lubić zabawę, być zadbane i dobrze wyglądać. Mogą być wynajmowane przez agencje lub bezpośrednio przez firmy organizujące imprezy. Dziewczyny na imprezach często są mylone z dziewczynami do towarzystwa, jednak nie biorą tego do siebie.

Impreza

Niektóre kluby w miastach zatrudniają fordanserki, żeby przyciągnąć więcej klientów. Dziewczyny występują również w teledyskach lokalnych twórców. Jednym słowem mają dbać o dobrą zabawę wszędzie tam, gdzie się znajdują. Nie każda dziewczyna może zostać fordanserką, jak wszędzie trzeba mieć do tego odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim otwartość, zamiłowanie do dobrej zabawy oraz dystans do siebie. Jeśli ktoś nie lubi imprez, nie odnajdzie się w tej branży. Trzeba wiedzieć jak rozkręcić nawet najbardziej drętwe towarzystwo i rozruszać tych, co podpierają ściany. Fordanserki są nowością, a przybyły z Ameryki. To tam pojawił się ten zawód i zaczął się rozprzestrzeniać na inne kraje. Coraz mniej osób umie się dobrze bawić bez skrępowania. Możliwe, że to zawód przyszłości mający duży potencjał. Warto się zainteresować tym tematem, chociażby dlatego, że to dobry pomysł na dodatkowe zajęcie pozwalające zarobić fajne pieniądze. A skoro można przy okazji się wybawić na imprezie to, czemu nie?