Kto nie chciałby dostawać przez 20 lat nawet 5 000 złoty? Lepiej zapytać kto nie chciałby takich pieniędzy. Każdy z nas chciałby dostawać taki dodatkowy zastrzyk gotówki. I istnieje prosta metoda na otrzymywanie właśnie takiej pensji. Nie jest to praca z dużymi wymaganiami takimi jak doświadczenie, wyższe wykształcenie, dodatkowe kursy, czy inne osiągnięcia. Wystarczy, że dasz sobie szansę na wygranie takiej extra pensji w grze liczbowej od LOTTO.

Jak grać w Ekstra Pensję?

Ekstra Pensja to gra liczbowa, polegająca na skreśleniu 5 liczb z 35 i 1 z 4. W sumie musimy więc wybrać 6 liczb. Losowania liczb odbywają się codziennie o 21.50. Są transmitowane na kanale 3 Telewizji Polskiej i na stronie lotto.pl. Same wyniki można sprawdzić na Telegazecie TVP, na stronie lotto.pl, w aplikacji LOTTO i w punktach sprzedaży LOTTO.

Stawki wygranej

Oczywiście główną nagrodą jest ekstra pensja w wysokości 5 000 złoty wypłacanych miesięcznie przez 20 lat. Aby ją uzyskać trzeba trafić wszystkie 6 cyfr.
To jednak nie jedyna nagroda, jaką możemy wygrać. Tylko te wygrane są wypłacane jednorazowo. Jedynie główna nagroda wypłacana jest miesięcznie.
Tak więc jeśli trafimy pięć numerków w pierwszym zestawie otrzymamy jednorazowo 25 000 złoty. Za cztery w pierwszym i trafiony numer w drugim otrzymamy 2 000. Jeżeli dobrze wytypowaliśmy 4 liczby z pierwszego zestawu otrzymamy 200 złoty. Za 3+1 nagroda wynosi 80 zł. Trójka w pierwszej części zakładu daje nam 25 złoty. 2 dobre skreślenia w pierwszej części i dobre w drugiej daje nam 10. Nawet dwa poprawne skreślenia w pierwszym zestawie dają 5 złoty, które mogą zwrócić jeden zakład.
Istnieje też opcja zwiększenia stawki wygranej, ale i kosztu zakładu. Największe zwiększenie stawki wynosi 10. Wtedy, jeśli wygramy będziemy dostawać nie 5 tysięcy, a 50 tysięcy złoty miesięcznie przez 20 lat.

To niemożliwe… 50 tysięcy miesięcznie?

Tak, jest to jak najbardziej możliwe i już się zdarzyło. Według statystyk ze strony lotto.pl, Ekstra Pensję w wysokości 50 000 tysięcy złoty miesięcznie wygrano raz, w Warszawie w październiku 2017. Nie jest to może oszałamiająca statystyka, ale pokazuje, że jest to możliwe.
Poza tym w czołówce największych wygranych widnieją stawki powiększone cztery razy, wygrane za pomocą strony w lipcu 2020 i w Nowym Sączu w 2019, oraz zwiększone trzy razy w Niemczu w 2018 roku.